نتایج جستجو برای عبارت :

حدود اختیارات قیم

در گلخانه های تک واحدی عرض گلخانه حدود ۸ تا ۱۱ متر و طول آن حدود ۶۰ تا ۴۰ متر انتخاب می شود و در گلخانه های چند واحدی عرض هر دهانه حدود ۸ متر و طول هر دهانه ۳۰ تا ۴۰ متر است .
آموزش و روش ساخت گلخانه
ابعاد گلخانه و بایدها و نبایدها
ابعاد گلخانه :
در گلخانه های تک واحدی عرض گلخانه حدود ۸ تا ۱۱ متر و طول آن حدود ۶۰ تا ۴۰ متر انتخاب می شود و در گلخانه های چند واحدی عرض هر دهانه حدود ۸ متر و طول هر دهانه ۳۰ تا ۴۰ متر است .
ادامه مطلب
به گزارش عصرحباد؛ مهندس مهرجو مدیر عامل سازمان آب شهرستان برخوار در بازدید جناب آقای حاجی از روند کار فاضلاب حبیب آباد گفت: کلکتور فاضلاب حبیب آباد که شهر های شاپور آباد و کمشچه را هم در خواهد گرفت، حدود ٩ کیلومتر است که سال گذشت حدود ٢ کیلومتر لوله گذاری انجام داده ایم که این ٢ کیلومتر دقیقا از محل اتصال تصویه خانه به طرف حبیب آباد با عمق حدود ۱٢ متر بود که به دلیل ریزشی بودن و برخورد با شن شسته مجبور به نصب تیر و بلوک شدیم که این کار باعث ا
خواهری جای مادری بوسید
چه قدر بوسه در گلو داری
قحط آب است ولی کمی خونست
شکر حق که تو وضو داری
بعد اکبر چقدر بی تابی
بعد سقا چرا شکستی تو
دل زینب پر از تلاطم شد
گره معجرش که بستی تو
ذوالجناحت نمی رود چون که
دخترت گرفته ست راهش را
بوسه می زنی او را، صورتش
معجر و چادر سیاهش را
السلام علیک یا مظلوم
همچو ناجیه پر غم و محزون
گونه هایت به خاک غلتیده
مثل بسملی شدی در خون
ساعت حدود سه ته گودال
مادری می رسد سراسیمه
ساعت حدود سه ته گودال
می نشیند به
گزارش توسط مهندس متین > بخش سیاسی سایت

از مجموع ۱۲۳ هزار میلیارد تومان یارانه پنهان بنزین، حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان سهم سه دهک پایین (کم درآمد) و حدود ۶۷ هزار میلیارد تومان سهم سه دهک بالا (پردرآمد) بود؛ یعنی سه دهک بالا حدود شش برابر بیشتر از سه دهک پایین از یارانه‌های بنزین نفع می‌بردند.
ادامه مطلب
افزایش #تضمینی اعضاء کانال (ممبر صددرصد واقعی)

1 -  جذب فوری   (با لینک جوین کانال) :
حداقل سفارش = یک کا
پیامرسان بله : هر یک کا  = ۶۹.۰۰۰  تومان ۲ کا به بالا شامل تخفیف خواهد شد
تلگرام :هر کا اجباری  = ۱۵.۰۰۰ تومانهر کا  فیک  =  ۲۰.۰۰۰ تومان
2 - جذب اختیاری (بالینک عادی کانال) : انتشار لینک عادی کانال شما در مجموعه ۱.۵۰۰.۰۰۰ نفری بمدت ۳ ساعت به شرح ذیل
بله  :   ۱۵۰.۰۰۰   تومانمیانگین جذب : حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر مدت زمان انتظار برای انجام : ۲۴تا۴۸ ساعت
قیمت کولر گازی 24000 فوجی چه قدر است؟
کولر گازی فوجی در ظرفیت های گوناگون روانه بازار ایران میشود.

ظرفیت های کولر گازی فوجی به صورت زیر تقسیم بندی میشود:
کولر گازی فوجی 12000 با قابلیت سرما و گرما دهی حدود 35 متر فضا
کولر گازی فوجی 18000 با قابلیت سرما و گرما دهی حدود 50 متر فضا
کولر گازی فوجی 30000 با قابلیت سرما و گرما دهی حدود 110 متر فضا
و موضوع بحث مطلب و مقاله ما کولر گازی فوجی 24000 با قابلیت گرما و سرما دهی حدود 80 متر فضا

قیمت های کولر گازی 24000 با
کشور سنگاپور کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا می باشد که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران تور سنگاپور را میزبانی می کند. سنگاپور کشوری متمول و توانگر به حساب می آید و در بین کشورهای آسیایی کشوری گران محسوب می شود. کشور سنگاپور با کشورهای اندونزی و مالزی مرز مشترک دارد. مساحت کلی این کشور در حدود 720 کیلومتر بوده و جمعیت آن طبق سرشماری های انجام گرفته، تقریبا 5 میلیون نفر تخمین زده شده است. قابل توجه گردشگران تور سنگاپور، واحد پول این کشور دلار سنگا
حدود ساعت یک و نیم بعد از ظهر بیست و هفتِ اردیبهشت، بعد از بیرون اومدن از دانشکده‌ی «نون»، احساس رضایت کردم. خیلی خیلی عجیب بود. یکی از major conflictهای «ده» سال اخیر زندگیم رفع شده بود و در حال جلو رفتن بودم و نه ساکن. من واقعاً حدود ده سال بود که تقریباً هیچ دستاوردی برام رضایت‌بخش نبود. یک صفحه‌ی سیاه پررنگ با چند تا نقطه‌ی روشن، هنوز راستش متعجبم.
امروز با مصطفی درباره هزینه های بالای تهران حرف میزدم...
چند وقتی هست که استرس و اضطراب هزینه های زیاد، وجودم رو فرا گرفته... نمی دونم طبیعیه یا بیش از حده؟ هزینه هام حسابی زیاد شدن... ماهیانه به صورت متوسط حدود 4 ملیون هزینه زندگی من در تهرانه... از طرفی به خاطر درس تا الان نتونستم کار کنم و روز به روز پول هام تموم تر و انگاری دارم فقیر میشم!
وقتی به مصطفی گفتم در جواب گفت که خیلی طبیعیه! حس سرخوردگی هم تاجایی طبیعیه! بدون هزینه مسکن، هزینه هر نفر ح

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی از فرصت دوباره جاماندگان و انصراف دهندگان یارانه نقدی از اول دی‌ماه خبر داد.
تاکنون حدود ۵ میلیون کد ملی از طریق شماره گیری کد دستوری #۶۳۶۹* ثبت شده است که از این میزان، حدود ۲۰ درصد سرپرست خانوار نبودند یا تقاضای آنها تکراری بوده است.
آسانسور مسافربر چطور کار می‌کند؟
یک آسانسور حمل مسافر در حدود ۲۳۰۰ کیلوگرم وزن دارد این آسانسور حدود ۱۶۰۰ کیلو را حمل می‌کند. در یک ساختمان بلند، آسانسور ماشین‌آلات مورد نیاز را بالا و پائین می‌برد که وزنش ۱۴۰۰ کیلو یا بیشترمی‌باشد.
ادامه مطلب
بازی The Last of Us Part 2 حدود 50 درصد بزرگ‌تر از نسخه اول است
هالی گروس (Halley Gross) یکی از دو نویسنده بازی در گفتگو با وبسایت GamerBraves در خصوص این موضوع و بزرگی بازی توضیحاتی ارائه کرد و اظهار کرد این اثر حدود 50 درصد بزرگ‌تر نسخه اول آن است.

بررسی ویدیویی بازی Blasphemous
بازی Blasphemous یک اثر اکشن پلتفرمر دو بعدی با الهام‌گیری از آثار ژانر مترویدوانیا است که توسط استودیو اسپانیایی مستقل The Game Kitchen ساخته شده است.

تمرکز راک‌استار بجای بسته الحاقی داستانی روی م
میزان قیمت کولر هومکس 24000
کولر گازی هومکس در ظرفیت های مختلف روانه بازار ایران میشود.
این ظرفیت ها به صورت زیر تقسیم بندی میشود:
کولر گازی هومکس 12000 با قابلیت سرما و گرما دهی حدود 35 متر فضا
کولر گازی هومکس 18000 با قابلیت سرما و گرما دهی حدود 50 متر فضا
کولر گازی هومکس 30000 با قابلیت سرما و گرما دهی حدود 110 متر فضا
و موضوع بحث مقاله ما کولر گازی هومکس 24000 با قابلیت سرما و گرما دهی حدود 80 متر فضا

قیمت های کولر گازی 24000 با توجه به امکانات از جمله سرد
بخش وسیعی از کشاورزی ایران را اراضی زراعی تشکیل می دهند که به طور تقریبی حدود 11 میلیون هکتار به صورت فعال زیر کشت می باشد و از این بین حدود 7 میلیون هکتار آن زیر کشت گندو و جو می باشد. 
در بخش مکانیزاسیون نیز شرح داده شده که کل کمباین های کشور حدود 17700 و تعداد تراکتورهای حدود 480000 دستگاه می باشد. 
با در نظر گرفتن سطح اراضی زیر کشت گندم و جو و تعداد کمباین ها میتوان میزان ترافیک درخواست کمباین در فصل برداشت را تجسم نمود. البته لازم به ذکر است که ای
از مرگ جدی تر گرفتیمش، عینی و ملموس تر، حدود بهداشتی رو از حدود حق الناس و حدود خدا بیشتر رعایت می کنیم.
کاش بجای شدت دادن به حس حب نفس، به خشوع می رسوند ما رو این وضعیت .
همونایی که حق ضایع می کردن، دل می شکوندن و ترسشون از مرگ غایب بود، توجیحات داشتند برای ضایع کردن حق بنده ی خدا و حد خدا، حد ویروس رو سفت و سخت نگه می‌داره، کاش قیامت باورمان می کرد بجای اینکه حب نفس رو اینقدر صریح رو می کرد... 
​​​​​
+من هم البته اول به عنوان خودم، بعد به عنوا
ونکوور (Vancouver) شهری در کانادا است که از لحاظ قومی و نژادی بسیار متنوع است.زندگی در ونکوور نیز از کیفیت و استانداردهای بالایی برخوردار است. حدود 50 درصد از ساکنین شهر ونکوور و حدود 44 درصد از شهر بزرگتر که شامل خود ونکوور و حومه ی آن می شود از زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی خود برای صحبت استفاده نمی کنند که نشان دهنده تنوع جمعیتی بالا در این شهر است.

ادامه مطلب
ونکوور (Vancouver) شهری در کانادا است که از لحاظ قومی و نژادی بسیار متنوع است.زندگی در ونکوور نیز از کیفیت و استانداردهای بالایی برخوردار است. حدود 50 درصد از ساکنین شهر ونکوور و حدود 44 درصد از شهر بزرگتر که شامل خود ونکوور و حومه ی آن می شود از زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی خود برای صحبت استفاده نمی کنند که نشان دهنده تنوع جمعیتی بالا در این شهر است.
ادامه مطلب
چند وقت پیش یک شرکت اتریشی از بزرگ ترین تلویزیون جهان با صفحه نمایش ۲۶۲ اینچی رونمایی کرد. این تلویزیون، گران ترین تلویزیون دنیا هم هست و تنها ثروتمندان از پس خرید آن برمی‌آیند. این تلویزیون با صفحه نمایشی به قطر حدود شش متر، لقب بزرگ ترین تلویزیون جهان را از آن خود کرده است. این تلویزیون حدود ۸۰۰ کیلوگرم وزن دارد بنابراین برای نصب آن بر روی دیوار به نگه‌دارنده یا براکت بسیار قوی لازم خواهد بود. جالب است که تنها هزینه نصب تلویزیون معادل ۳۵،
آقای نجفی بیلان کاری داده و مواردی را بعنوان عملکرد خود در سه سال قبل به مردم ارائه کرد . نمونه هایی از مواردی که ایشان یاد آور شد بشرح زیرند:
راه‌اندازی کنارگذر_جنوبی بابل بعد از حدود ۱۷ سال پروژه بهسازی اده_بندپی‌غربی بعد ازحدود ۶۰ سال پروژه بهسازی محور_کیاکلا بعد از حدود ۶۰ سال
توسعه ورزشگاه_هفت‌تیر بابل بعد از حدود ۶۰ 
و ............
بنده نتوانستم منظور نماینده ی اول بابل را بخوبی درک کنم .اما تصور می کنم منظورش این هست که این موفقیت ها نتیج
نقطه ذوب آلیاژهای زود ذوب آنها را در کاربردهای متنوعی مفید و سودمند می سازد. نقطه ذوب آلومینیوم در حدود 1220 درجه فارنهایت می باشد. فولاد در دمایی در حدود 2600 تا 2800 درجه فارنهایت و دمای مورد نیاز برای ذوب نمودن تنگستن در حدود 6150 درجه فارنهایت می باشد و علاوه بر اینها نیاز است که کوره ما توانایی رسیدن به این دما ها را داشته باشد، بنابراین هنگامی که آلیاژی در آب جوش ذوب شود و یا در دمای اتاق مایع گردد این قضیه میتواند نوعی معجزه به نظر آید.
ادامه مط
دانلود فیلم میدوی 2019 Midway
ژانر : اکشن | درام | تاریخی
محصول : 2019 آمریکا
کارگردان : Roland Emmerich
بازیگران : Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson
خلاصه داستان : این فیلم داستان نبرد دریایی میدوی در اقیانوس آرام را روایت می‌کند که در دهه‌ی چهل میلادی اتفاق افتاد و طی آن یک نبرد دریایی سرنوشت‌ساز و بسیار بزرگ بین ارتش آمریکا با امپراتوری ژاپن را شاهد بودیم. این نبرد دریایی حدود سه روز طول کشید که در طول آن حدود سه هزار نفر از نظامیان ژاپنی و حدود سیصد نف
قلب انسان به طور متوسط حدود 70 بار در دقیقه می تپد. قلب انسان بین دو شش در بدن قرار دارد و به گونه ای قرار گرفته است که رأس آن متمایل به سمت چپ و پایین قرارمی گیرد. هر ضربان قلب حدود هشت دهم ثانیه زمان مبخواهد که این زمان شامل 0/1 ثانیه انقباض دهلیزها، 0/3 ثانیه انقباض بطن ها و 0/4 ثانیه استراحت قلب می باشد.

ادامه مطلب
یک دختر هفت ساله حدود ۹ دقیقه و یک پسر هفت ساله فقط حدود ۷ دقیقه می‌تواند یک جا بنشیند! ولی زنگ های مدرسه‌های ما ۴۵ دقیقه‌ای است. پس چه باید کرد؟
آقای محمدجواد علی‌اکبریان، مدیر دبستان، در قسمت دوم برنامه مدرسه ایران توضیح می‌دهند.
سردار شهید محمد حسین عصمتی پور به نقل از مادرش در اواخر فصل تابستان ۱۳۳۹ درحدود ساعت ۲ بعد از ظهر روز پنجشنبه در روستای رزم گاه سفلی از توابع شهرستان فریمان در استان خراسان چشم به جهان گشود .
در حدود سالهای ۴۵_۴۶ به همراه خانواده اش به شهر مشهد نقل مکان کرد و در منزلی قدیمی در کوی طلاب سا کن شدند . سپس در منطقه ای در مشهد بنام جلالیه معروف به قهوه خانه عرب اقامت گزیدند .
در سال ۱۳۴۶ شروع به تحصیل در دبستان انوشیروان واقع در کوی رضائیه کرد .در سال

ادامه مطلب
تصمیم دارم دوباره قانون مجازاتو قانون مدنی رو بخونم
دلم تنگ شده
بحث مجازات ها...
حدود دیات قصاص تعزیرات بازدارنده ها
مدل جدید هفت درجه ای(اگه اشتباه نکنم) ماده ی19

حدود و دیات و قصاص با متون فقه مشترک بود یه جاهایی

مدنیم که کلا آبنباته بس که دوستداشتنیه
انقد دور بودم که فک کنم همه چی برام تازگی داره فقط 8 سال:))) همین

شاید یه سری از متون حقوقی مورد علاقه مو اینجا بنویسم و برای خودم تبیین کنم خیلی کیف میده یه بحثیو باز میکنی دل و روده ی بحثو می
مجاوری که نسبت به حدود یا حقوق ارتفاقی، حقی برای خود قائل است می‌تواند فقط تا سی روز از تاریخ تنظیم صورت مجلس تحدید حدود به وسیلهٔ ادارهٔ ثبت به مرجع صلاحیت‌دار عرض‌حال دهد. مقررات مواد ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ (به استثنای مدت اعتراض که ۳۰ روز است) در این مورد نیز رعایت خواهد شد. تقاضاکننده ثبتی که خود یا نماینده‌اش در موقع تحدید حدود حاضر نبوده و ملک مورد تقاضای او با حدود اظهارشده از طرف مجاورین مطابق ماده ۱۵ تحدید شده می‌تواند مطابق مقررات این م
شما با اجاره کوتاه مدت آپارتمان در استانبول می توانید از امکانات خوب این سوئیت مبله دراستانبول استفاده کنید. نرخ اعلام شده تا 4نفر میهمان است برای نفرات اضافی نفری 9دلار بابت هر شب می باشد.. نرخ اعلامی سایت تا قبل از تعطیلات نوروز می باشد ، نرخ این آپارتمان از 24اسفند تا پایان تعطیلات شبی 70دلار و همچنین نرخ ماهانه آن شبی 62دلار میباشد
این آپارتمان مبله استانبول درنزدیکی میدان تکسیم (حدود 8 دقیقه پیاده روی ) در خیابان تالاباشی یک کوچه بالاتر از
بسیاری از والدین خطاب به فرزندشان در سنین مختلف:
حدود یک ساله : تو خودت نمیتونی غذا بخوری (خونه رو کثیف میکنی).
حدود دو ساله  : تو نمیتونی سفره رو جمع کنی، تو نمیتونی ظرفها رو بشوری (ظرفها رو میشکنی)، تو نمیتونی نون بخری و ...
حدود هفت ساله : تو نمیتونی کاردستی درست کنی بذار من انجامش بدم، تو نمیدونی کدوم لباس بهت میاد و ...
نوجوان : تو نمیدونی کدوم رشته تحصیلی در آینده به کارت میاد، تو نمیدونی چه شغلی خوبه و ...
جوان : تو نمیدونی با کی باید ازدواج کنی
اندازه یک فولیکول مناسب و قابل قبول بین 17 تا 21 میلیمتر است. چنین فولیکول هایی منجر به بارداری می شوند. فولیکول در حدود اندازه 25 میلیمتر، حالت کیست دارد و با حاملگی موفق همراه نیست. اگر دو فولیکول در حدود 21 داشتید، احتمال بارداری در شما وجود دارد.
به تازگی یک باگ در اپ استور باعث شده است که تعداد زیادی از امتیازهای کاربران به اپلیکیشن‌ها حذف شود. این باگ که توسط تحلیلگری به نام Appfigures که ساکن نیویورک است کشف شده است، اپلیکیشن‌های زیادی از جمله اپلیکیشن‌های متعلق به گوگل، مایکروسافت، نایکی، دیزنی و... را تحت تاثیر قرار داده است. گویا تعداد اپلیکیشن‌های قربانی به حدود 300 اپلیکیشن از 200 توسعه دهنده می‌رسد.
به واسطه این باگ، حدود 22 میلیون امتیازا و بررسی‌هایی که کاربران برای اپلیکیشن‌
هر جلسه درمان چه قدر طول می کشد؟حدود یک ساعت زمان برای کل مراحل میکرودرم ابریژن نیاز است. در بدو ورود آلودگی های سطحی توسط کرم های مناسب و شیر پاک کن پاک می شوند. سپس با بخور ملایم ولرم یا گرم که بسته به نوع پوست انتخاب می شود، به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه سطح پوست مرطوب و نرم  می شود.این بخور ملایم به جدا شدن لایه های مرده ضخیم پوست در هنگام میکرودرم کمک می کند. پس از انجام  میکرودرم ابریژن که حدود چند دقیقه طول می کشد، از ماسک های آبرسان و درمانی مخت

ادامه مطلب
فولاد SPK

قطعات آهنگری/نورد شده از فولاد ابزار SPK، قبل از ماشین کاری یا سخت کاری تحت عملیات حرارتی آنیل (بازپخت) قرار می گیرند. ریز ساختار پس از آنیل شامل کاربیدهای کروی با توزیع یکنواخت در زمینه ی فریتی است. چنین میکروساختاری دارای سختی پایین و قابلیت ماشین کاری خوبی بوده و موجب کاهش سایش و افزایش عمر ابزارهای برشی می شود. آنیل فولاد ابزار SPK در حدود 850-800 درجه سانتیگراد انجام و به صورت آهسته با نرخ 20-10 درجه سانتیگراد در ساعت تا رسیدن به دمای 600
بر اساس گزارش جدید نشریه کره‌ای The Korea Herald، نسل دوم گلکسی فولد سامسونگ قیمتی بسیار ارزان‌تر از مدل فعلی این تلفن هوشمند خواهد داشت، چرا که تغییرات قابل توجهی در طراحی این گوشی تاشو اعمال شده است.
منابع آگاه به ماجرا می‌گویند گلکسی فولد ۲ درست مثل موتورولا ریزر از طراحی صدفی استفاده خواهد کرد. کاهش اندازه نمایشگر و هزینه‌های تولید باعث می‌شود قیمت این تلفن هوشمند به حدود ۱۰۰۰ دلار تقلیل یابد. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که گوشی‌های دارای ط
سن لجبازی در کودکان:

لجبازی جزو رشد طبیعی کودک است و استثنا بردار هم نیست.گاهی والدین گله مند هستند که بچه نیم وجبی تو روی من می ایسته... ولی فراموش نکنیم، این ایستادگی در مقابل والدین نیست.
معمولا لجبازی از ۲ سالگی شروع می شود و در حدود ۳ تا ۴ سالگی به اوج خود می رسد و در حدود ۶ سالگی نیز کاهش می یابد
در واقع بچه ها از ۲ تا ۳ سالگی می خواهند خود را ثابت کنند و به استقلال برسند و همین را والدین لجبازی می نامند.
به کودکان فرصت دهید از ۲ تا ۷ سالگی
 از آبی که بیشتر سطح زمین را پوشانده تا قمری که به دور زمین می‌چرخد، چیز‌های عجیبی درباره سیاره‌مان وجود دارد که علم هنوز نتوانسته آن‌ها را حل کند.
این همه آب از کجا آمده؟
بزرگترین معما‌هایی از زمین که علم نتوانسته حل کند!
حدود ۷۰درصد از سطح زمین را آب پوشانده و به آن لقب «سیاره آبی» داده است. اما این همه آب از کجا آمده است؟ چطور آب روی سیاره‌ی ما اینقدر فراوان است در حالی که در سایر سیاره‌های منظومه شمسی تقریبا وجود ندارد؟ بیشتر دانشمندا
می خوام پاشم یه قیمه ی خوشمزه بار بزارم.
طرز پختشو بلدم ولی اگه شما هم کمکم کنید بد نیست.
شما با اجاره کوتاه مدت آپارتمان در استانبول می توانید از امکانات خوب این سوئیت مبله دراستانبول استفاده کنید. نرخ اعلام شده تا 4نفر میهمان است برای نفرات اضافی نفری 9دلار بابت هر شب می باشد.. نرخ اعلامی سایت تا قبل از تعطیلات نوروز می باشد ، نرخ این آپارتمان از 24اسفند تا پایان تعطیلات شبی 70دلار و همچنین نرخ ماهانه آن شبی 62دلار میباشد
این آپارتمان مبله استانبول درنزدیکی میدان تکسیم (حدود 8 دقیقه پیاده روی ) در خیابان تالاباشی یک کوچه بالاتر از
مواد لازم سوپ اسفناج:کره 25 گرم
1 دسته پیاز بهار
، خرد شده1 تره
  (حدود 120 گرم) ، خرد شده2 کرفس چوب کوچک
  (حدود 85 گرم) ، خرد شده1 سیب زمینی کوچک
  (حدود 200 گرم) ، پوست کنده و تفت داده شود½ قاشق مرباخوری فلفل سیاهسهام 1l (ساخته شده با دو حبه مرغ یا سبزیجات)کیسه های 2 200 200-235g اسفناج
150 گرم نیمه چربی کرم فریم
روش درست کردن سوپ اسفناج:کره را در یک قابلمه بزرگ گرم کنید. پیاز بهار ، تره فرنگی ، کرفس و سیب زمینی را اضافه کنید. هم بزنید و روی درب آن بگذارید. 10 دقیق
۲۶۷۳ - در حالیکه در سال ۱۳۵۷ «سرانه پزشک در ایران» حدود ۰.۲۵ پزشک به ازای هر هزار نفر بود(۱) و خیلی از آن را هم پزشکان غیرایرانی تشکیل می‌دادند، اما به‌دلیل ارتقاع چشمگیر خدمات بهداشتی و درمانی در دوران جمهوری‌اسلامی، این شاخص در سال ۱۳۹۸ به حدود ۱.۶ پزشک به ازای هر هزار نفر رسیده است(۲).منبع: ۱-  www.mshrgh.ir/829965۲- www.tn.ai/2132729
دانلود فایل اصلی
یکی از مکان هایی که در شهر استانبول قرار دارد و بازدید آن هنگام سفر به استانبول خالی از لطف نیست ، برج گالاتا میباشد. این برج به شکل استوانه ای با ارتفاع 70 متر و قطر 10 متر ساخته شده که ضخامت دیواره های آن حدود 4 متر میباشد و وزن این برج در حدود 10.000 تن تخمین زده شده است.
این برج را رومیان در صده 500 میلادی ساخته اند که در دوره های مختلف برای مقاصد گوناگون از آن استفاده میشده
ادامه مطلب
لوبیا سیاه از جمله حبوباتی است که برای سلامت استخوان، کاهش فشارخون، کنترل دیابت موثره ولی در سفره ما ایرانی ها خیلی پرمصرف نیست
من یک سوپ ساده که از لوبیا سیاه تهیه می شد را امتحان کردم. به نظر خانواده ام خوب بود شما هم دوست داشتید امتحان کنید.
برای 3 نفر
حدود دو سوم پیمانه لوبیا سیاه را 8 ساعت توی آب نمک خیس کنید.
یک پیاز را تفت بدهید. سپس یک سیر و کمی تفت بدهید. کمی زردچوبه و پودر زیره سبز و کمی فلفل جیلی بزنید.
لوبیا را با آب شسته و اضافه کنید و
* سلوکیان جانشینان اسکندر بودند ، که پس از انقراض حکومت هخامنشی حدود ۶۵ سال بر ایران حکومت کردند. تندیس سنگی هرکول در بیستون کرمانشاه ، مربوط به این دوره است. 
* آثار عصر سلوکی یا بیشتر تحت تاثیر هنر ایرانی و دنباله ی هنر هخامنشی است ، یا آمیزه ای است از هنر ایران و هنر یونان و یا با هنر و دنیای یونانی رابطه ی مستقیم دارد .
* اشکانیان ( پارتیان ) در حدود ۲۵۰ قبل از میلاد بر سلوکیان شوریدند و سلسله ی اشکانیان را به وجود آوردند .در سال ۲۲۴ میلادی ارد
سلام
من مردی حدود 30 ساله هستم، با همسرم حدود 5 سال اختلاف سنی دارم.
از ابتدای نامزدی و دوران عقد علاقه چندانی به من نشان نمی داد، ولی من خیلی دوستش دارم، حدود سه ماه پیش که بی توجهی هاش به من شدت گرفته بود وقتی ازش علت رو جویا شدم گفت من از اول هم علاقه ای به تو نداشتم و بخاطر فرار از یه خواستگاری که ازش متنفر بوده تن به ازدواج به من داده (من بهترین کیس بودم اون موقع) و امیدوار بودم که علاقمند میشم ولی نشدم و حالا طلاق می خوام، با مخالفت من روبرو ش
آب مایه حیات است 
هر رژیم غذایی که در پیش می گیرید به یک نکته مهم بایستی دقت کنیم که اکثر ما فراموش می کنیم
بدن برای سوخت ساز به آب نیاز داره
علاوه بر این آب خودش فضای خالی معده را پر می کنه و باعث می شه کمتر هم بخوریم
پس حتما به انداره کافی آب بخورید
طبق نظریه سازمان غذا و دارو آمریکا(برای افراد بدون انجام تحرک شدید)
مردان بالغ حدود 3/7 لیتر
زنان بالغ حدود 2/7 لیتر 
آب نیاز دارند. با در نظر گرفتن این مطلب که 20 درصد آن از میوه و غذاها تامین می شه.
مسو
فولیکول مو
فولیکول مو یک کیسه یا حفره ای از پوست است ، که در آن مو بطور منحصر به فرد وجود دارد. رشد آن بر روی پوست سر در سه مرحله اتفاق می افتد و حدود ۳ تا ۴ سال طول می کشد. این مقاله شامل برخی اطلاعات در چرخه رشد مو می باشد که توصیه می شود تا پایان آن را مطالعه کنید.
اصطلاح فولیکول از کلمه فولیس که یک لغت لاتین است گرفته شده و به معنای کیسه است. این یک ساختار پیچیده است که مسئول نسل فیبر مو و رشد مو است. غدد سبابه که سبوم ترشح می کنند بطور مستقیم
ماجرای عقد دختربچه ۹ ساله با جوان ۲۰ ساله/ عاقد: خانواده عروس و ...
https://www.yjc.ir › استان ها › استان‌ها۸ ساعت پیش - ‌در پی انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی از عقد دختربچه حدود ۹ ساله با یک جوان، مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد توضیحاتی ارائه دادند.ماجرای عقد دختربچه ۹ ساله با جوان ۳۰ ساله/ فرمانداربهمئی: ...
https://www.yjc.ir › استان ها › استان‌ها۸ ساعت پیش - ‌در پی بازنشر فیلمی در شبکه های اجتماعی از عقد دختربچه حدود ۹ ساله با یک جوان، فرماندار بهمئی
یکی از محله های استانبول که بسیار مورد توجه مهاجران و به خصوص ایرانیان است ، محله بیلیک دوزو استانبول است. 
بیلیک دوزو در غرب استانبول و در قسمت اروپایی قرار  دارد. و با مرکز شهر حدود 40 کیلومتر فاصله دارد.
مساحت این منطقه حدود 360 کیلومتر مربع می باشد. و حدود 350 هزار نفر در این محله زندگی می کنند. که اکثرا مهاجران از کشورهای مختلف می باشند. به دلیل تازه ساز بودن خانه ها و برج ها در این منطقه ، به عنوان گزینه ای برای زندگی مهاجران انتخاب می شود.
اجا
2 ابان شب ساعت 12 با بچه های اتاقمون همراه نهاد رهبری دانشگاه و بقیه بچه ها راهی مشهد شدیم 
چیزی حدود 24 ساعت تو راه بودیم و شب ساعت 8 نزدیک مشهد شهر ملک آباد بهمون اسکان دادن 
بو ی شام خیلی مضخرف و بدون پتو و بالش 
با همه ی غر زدنامون شب رو صبح کردیم و تا حدود یک شب داشتیم جرأت و حقیقت بازی میکردیم 
ساعت 5 صبح بیدار شدیم و برای 30 کیلومتر پیاده روی خودمون آماده کردیم 
چیزی حدود 10 کیلومتر اول راحت بود ولی بعدش سخت 
طول مسیر موکب های مختلفی بود ک که از
کتاب رمان ملت عشق؛ عمدهٔ داستان دربارهٔ احوالات و ارتباط شمس و مولوی است و کم‌ترین بخش‌های کتاب از زبان این دو شخصیت، روایت شده‌است و سعی شده تا از نگاه و زاویه‌های گوناگون که همان شخصیت‌های دیگر داستان هستند به این دو نفر، پرداخته شود. نویسنده در این کتاب، سعی کرده به موازات هم دو داستان و در حقیقت زندگی شخصیت‌های دو دورهٔ زمانی را پیش ببرد.
دورهٔ اول در حدود ۶۳۹ تا ۶۴۵ قمری و دورهٔ دوم عصر حاضر می‌باشد. از ویژگی‌های جالب کتاب این است ک
بازی های موبایل

دو سیستم عامل معروف موبایلی اندروید و IOS می باشد که میلیون ها کاربر در دنیا از این دو سیستم عامل استفاده می کنند. طبق آمار سال ۱۳۹۷ تعداد کاربران گوشی های اندرویدی در دنیا حدود ۷۶ درصد و تعداد کاربران گوشی های iOS نیز حدود ۲۰ درصد بوده است. در ادامه قصد داریم جزئیات بیشتری در خصوص کاربران این دو سیستم عامل موبایلی ذکر کنیم.
ادامه مطلب

طبیعتاً هزینه‌های زندگی در هر جایی از دنیا بستگی به نوع زندگی آن شخص، نوع خوراک، پوشاک، محل و منطقه زندگی و… دارد. اما میانگین هزینه ماهانه زندگی در این کشور، حدوداً چیزی در بین ۲٫۵۰۰ تا ۳٫۰۰۰ لیر (تقریباً معادل ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار) در ماه است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های دولتی ترکیه رایگان است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی ترکیه نیز سالانه در حدود ۱۰٫۰۰۰ تا ۳۰٫۰۰۰ لیر و هزینه تحصیل در دانشگاه‌های نیمه خصوصی، سالانه در حدود ۵٫۰۰۰ تا ۱۰
ایزوگام معمولا به صورت رول شده و عرض ۱ متر در ۱۰ متر تولید و عرضه می شود و میتوان گفت از نظر ظاهری هر رول ایزوگام تولیدی از برندهای مختلف با یکدیگر مشابه می باشند و تنها از نظر مشخصه های کیفی و قیمت با یکدیگر تفاوت های جزئی دارند. برای مشاهده دقیق قیمت رول ایزوگام به سایت izogamco.com مراجعه کنید.
برخی از مشخصات فنی رول های ایزوگام موجود در بازار به شرح زیر می باشد

مقدار
مشخصه

۱ متر در ۱۰ متر
ابعاد هر رول ایزوگام

حدود ۴۰ کیلوگرم
وزن هر رول ایزوگام

بله بله بله 
اینجانب رفتم اندروید استودیو رو از یه سایت ایرانی دانلود کردم حدود یک گیگ بود و نصب کردم و موقع اجرا متوجه شدم که یه چیزی به اسم SDK لازم داره
رفتم که اونم دانلود کنم دیدم که ای داد بی داد حدود 13 گیگه و چون ما اینترنت خیلی خیلی پر سرعت و خیلی خیلی نامحدودی داریم گفتم حسش نیست بمونه بعد!!!!
نتونستم توی بازار این SDK ها رو پیدا کنم و یه فروشنده بهم گفت که تنها راهش دانلود کردنه
دوباره دست به دامن اعضای گروه های تلگرامی شدم و یک نفر راهنما
از کوه شکوهمند فوجی تا آتشفشان زیر آبی که در سال گذشته یک جزیره جدید را تشکیل داد، ۱۰۹ آتشفشان فعال در ژاپن وجود داردکه حدود ۱۰ درصد از تمام آتشفشان های فعال در جهان را تشکیل می دهند.
حدود ۷۰ درصد از ژاپن با کوه‌های مختلف پوشیده شده است. به همین خاطر نیز آشتفشان‌های آن نقش بسیار مهمی در فرهنگ و اسطوره ژاپن بازی می‌کند.
چه بخواهید یک آتشفشان سوزان را از یک مسافت امن تماشا کنید یا به قله خفته آن بروید؛ ژاپن کوه‌های آتشفشانی بسیار زیبایی دارد
این کامپیوتر توسط مهندس آلمانی کونراد سوزه ساخته شد. سیستم محاسبات این کامپیوتر به شدت از Z3 که در ۱۹۴۱ ساخته شده بود، الهام گرفت. Z3 اولین کامپیوتر قابل برنامه ریزی دنیا و اولین نمونه با توانایی محاسبات خودکار بود. Z4 حدود ۴۰۰۰ وات برق مصرف می کرد تا بتواند قدرت محاسباتی ای در حدود ۴۰ هرتز تولید کند. همچنین تنها ۵۱۲ بایت حافظه داشت. این نمونه در موزه مونیخ نگهداری می شود
جنبش زباله صفر، یک حرکت اجتماعی است که در شبکه های اجتماعی متولد شد و ادامه یافت. هر انسان در روز به طور میانگین دو کلیوگرم زباله تولید می‌کند. این تولید زباله آثار مخربی دارد که امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست. اما متاسفانه بسیاری از مردم متوجه این عواقب نیستند و آن را بی اهمیت می شمارند. تحقیقات نشان می‌دهد که حدود 20 درصد از آلودگی متان در آمریکا به دلیل زباله‌های خطرناکی مانند پاک کننده ها، باتری و قطعات الکترونیکی است. البته در پلاستیک همچ
امروز  روز نهم بهمن ماه  است و این یعنی هفت روز دیگر تعطیلات طولانی من تمام می شودخب بالاخره هر طولانی روزی به پایان می رسدشش ماه تعطیلی را حدود ۱۳ سالی می شد که تجربه نکرده بودم.جالب و تکرار ناشدنی بود.چیز های زیادی یاد گرفتم
در ابتدای آن وقتی فقط یک روز از کنکور گذشته بود پشت میز نشستم کاغذ سفیدی روی میز گذاشتم و قلم به دست از کار هایی که دوست داشتم در تعطیلات به آنها بپردازم نوشتم
لیست متشکل بود از دو دسته ی کار ها و اهداف کوتاه مدت وکار ها و

طبیعتاً هزینه‌های زندگی در هر جایی از دنیا بستگی به نوع زندگی آن شخص، نوع خوراک، پوشاک، محل و منطقه زندگی و… دارد. اما میانگین هزینه ماهانه زندگی در این کشور، حدوداً چیزی در بین ۲٫۵۰۰ تا ۳٫۰۰۰ لیر (تقریباً معادل ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار) در ماه است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های دولتی ترکیه رایگان است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی ترکیه نیز سالانه در حدود ۱۰٫۰۰۰ تا ۳۰٫۰۰۰ لیر و هزینه تحصیل در دانشگاه‌های نیمه خصوصی، سالانه در حدود ۵٫۰۰۰ تا ۱۰
آیا تا به حال به واقع فکر کرده ایم که آزادی بیان چیست؟ موارد استعمال آن در کجاست؟ خوب است یا بد است؟ مفید است یا مضر؟ در چه جاهایی خوب یا بد و در چه جاهایی مفید یا مضر است؟ در چه کشورهایی آزادی بیان وجود دارد و در چه کشور هایی آزادی بیان وجود ندارد؟ اصلا آیا کشوری وجود دارد که در آن آزادی کامل بیان وجود داشته باشد؟ و ...؟ ...؟ البته ممکن است درستی آزادی بیان بدیهی به نظر برسد ولی چیستی و حدود آن چطور؟ البته که اگر از حدود آزادی بیان صحبت کنیم ممکن ا
آیا تا به حال به واقع فکر کرده ایم که آزادی بیان چیست؟ موارد استعمال آن در کجاست؟ خوب است یا بد است؟ مفید است یا مضر؟ در چه جاهایی خوب یا بد و در چه جاهایی مفید یا مضر است؟ در چه کشورهایی آزادی بیان وجود دارد و در چه کشور هایی آزادی بیان وجود ندارد؟ اصلا آیا کشوری وجود دارد که در آن آزادی کامل بیان وجود داشته باشد؟ و ...؟ ...؟ البته ممکن است درستی آزادی بیان بدیهی به نظر برسد ولی چیستی و حدود آن چطور؟ البته که اگر از حدود آزادی بیان صحبت کنیم ممکن ا
فروش انواع قیر امولسیونی در حسن آباد کرج:قیر امولسیون:قیر امولسیون با مخلوط کردن قیر و آب و یک ماده امولسیون ساز به دست می آید.مقدار ماده امولسیون ساز بسیار کم و در حدود ۰٫۳ تا ۰٫۵ درصد وزن قیر می باشد. مقدار آب مصرفی این نوع قیر در حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد وزن قیر می باشد. ماده امولسیون ساز معمولا یک نمک قلیایی اسیدهای آلی یا نمک آمونیم است که باعث باردار شدن ذرات قیر می شود. به این ترتیب ذرات قیر در اثر بار القایی یکدیگر را دفع می کنند و به صورت کره ه
1.روی شکم دراز بکشید و حدود 30 ثانیه خودتان را در این وضعیت نگه دارید.
2.ابتدا روی شکم دراز بکشید. دست راست و پای چپ را حدود 15 سانتی‌متر بالاتر از سطح زمین آورده و حدود 6 ثانیه در همین وضعیت نگه دارید. دست و پا را پایین بیاورید و همین حرکت را با دست و پای دیگر تکرار کنید.
3.به پشت روی زمین دراز بکشید؛ به صورتی که زانوها خم شود و کف پا روی زمین قرار بگیرد. اکنون یک زانوی خود را تا سینه بیاورید. پای دیگر را حرکت ندهید. باید قوس کمرتان صاف شود و کشش خفیفی
دانشمندان معتقدند که حدود ۱۴ میلیون سال پیش نخستین اجداد انسان شروع به راه رفتن روی دوپا کردند و حدود ۲.۴ میلیون سال قبل انسانهای نخستین تکامل یافتند. از این تاریخ طولانی ما تنها در مورد یکی دو هزاره آخر زندگی انسان اطلاعاتی داریم.
مشخص نیست که انسان های باستانی چه فناوری و تکنولوژی هایی داشته اند. در سال ۲۰۰۸، باستان شناسان روس شیئی را کشف کردند که آن را کهن ترین جواهر دنیا می دانند. این دستبند که در حدود ۷۰ هزار سال قدمت دارد در غاری در منطق
آپُورسی یک سایت علمی است که به‌رغم تحریریه کوچک و مطالب اغلب غیرتولیدی، به دلیل تیترهای جذابش توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند؛ چیزی حدود حدود ۸ .۷ میلیون بیننده منحصربفرد در ماه. این را سایت نشریه فوربس می‌گوید. این سایت بعد از دادن این اطلاعات، پنج توصیه «پیتر کچلی» یکی از موسسان آپورسی را برای نوشتن تیترهای تاثیرگذارتر و اصطلاحا کلیک گیرتر منتشر کرده است.
ادامه مطلب
امنیت وردپرس یک موضوع مهم برای هر صاحب وب سایت است. هر هفته، به لیست سیاه گوگل حدود 20 هزار وب سایت برای بدافزار و حدود 50 هزار برای فیشینگ اضافه می شود. اگر وب سایت شما برایتان مهم است، باید به بهترین شیوه های امنیتی وردپرس توجه داشته باشید. در این پست ما تمام نکات امنیتی برتر وردپرس را برای محافظت وب سایت خود در برابر هکرها و بدافزارها به اشتراک خواهیم گذاشت.

ادامه مطلب
تجربه تست آ اِس :من حدود دو ماه پیش آزمون رو دادم ، دانشگاه هامبورگ . اول در خصوص پروسه پلاتز گرفتنش ، روزی که رفتم ثبت نام کنم اون ازمون کلا رزرو شده بود همه جا و فقط لیست انتظار مونده بود ، منم اسممو برا تک تکشون نوشتم ولی خب نشد که نشد . در نتیجه میبایست رو آزمون بعدی حساب میکردم اما چون باید هرچه زودتر آزمونو میدادم ، یه روز همینجوری تو سایتش داشتم میگشتم به امید اینکه یکی کنسل کرده باشه پلاتز باشه که دیدم دانشگاه هامبورگ یک ازمون برگزار میک
دانه چیا
دانه چیا سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ است.روغن دانه‌های چیا تشکیل شده است از حدود ۵۵ درصد امگا ۳، هجده درصد امگا ۶، حدود شش درصد امگا ۹ و حدود ۱۰ درصد چربی‌های اشباع شده.اگر برای تأمین امگا ۳ مورد نیاز بدن خود از ماهی و روغن ماهی استفاده می کنید ولی نگران فلزات سنگین سمی ماهی هستید و بو و مزه ماهی برای شما خوشآیند نیست می توانید از دانه چیا به عنوان منبع گیاهی امگا ۳ استفاده کنید.چیا گیاهی است یک‌ساله از خانواده نعناعیان. این گیاه بو
پرسش و پاسخ @Ameli_Office پرسش:سلام، دختر ۲۳ ساله هستم به مدت ۲ ساله داروی سینووکس استفاده میکنم و مشکل خاصی ندارم. خواستگاری داشتم که ایشونم مبتلا به ام اس هستن و دارو  استفاده میکنن میخواستم بدونم میشه دو تا بیمار ام اس با هم ازدواج کنن ؟ چون شنیدم احتمال این که فرزندم مبتلا بشه درصدش بیشتر میشه . @Ameli_Office پاسخ: ✅ احتمال ابتلای به بیماری ام اس در جوامع مختلف با هم فرق دارد. شیوع بیماری ام اس در ایران حدود سی در صد هزار نفر است. احتمال بروز بیماری ام
با دیاگ چگونه بفهمید کاتالیزور پر است یا سالم ؟⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️روی خودروهای انژکتوری سنسوری به نام مپ سنسور هست، کار این سنسور سنجش مقدار فشار مانیفولده، باید توجه داشت فشار هوای محیط چیزی حدود 900  هست و فشار جو، جایی که خلا کامل هست صفر هست، حال داخل مانیفولد به دلیل کشش هوا توسط پیستونها فشار افت میکند و طبیعتا چیزی بین صفر و فشار محیط.هر خودرویی باتوجه به سیستم برق و موتورش در حالت درجا مجاز به حداقل و حداکثر فشار خاصی میباشد، مثل
فواید نیم ساعت پیاده‌روی روزانه
پیاده روی با سرعت متوسط به مدت نیم ساعت،هم باعث سوزاندن حدود 200 کیلو کالری می شود و هم سرعت سوخت وساز را دربدن شما برای باقی مانده روز بالا می برد.
پانزده تا سی دقیقه پیاده روی هر روز هم تأثیری مثبت بر ظاهر ما دارد و هم سلامت ما را بهبود می بخشد. به نظر محققان، اگر همه ما فقط روزی نیم ساعت با سرعت نه چندان زیاد راه برویم ، خطر بسیاری از بیماریهای مزمن را در حدود 30 تا 40 درصد کاهش داده ایم.

ادامه مطلب
۱- ماهانه بهتون #حقوق یا کمک هزینه تحصیلی میدن که آخرین حکم دانشجوها حدود ۱۱۰۰۰۰۰ هزار تومان بوده و سالانه کمی بهش اضافه میشه.
البته این مبلغ همش توی جیب دانشجو نمیره و کسانی که از خوابگاه استفاده میکنن حدود ۴۵ درصد و اگر از خوابگاه استفاده نکنن حدود ۲۵ درصد این مبلغ از حقوقشون کسر میشه.
ضمناً دقت کنید که پردیس فرهنگیان با پردیس خودگردان (بین الملل) فرق داره هرچند هر دو اول اسمشون پردیس هست. شما در حین تحصیل در پردیس فرهنگیان شهریه پرداخت نمی
خب از کجای داستان شروع کنم؟از امروز یا از سال پیش؟سال پیش حدود همین وقتا بود خیلی چشم سمت چپم اذیتم میکرد اما بیخیالش شدم و موند...
تا اینکه دیگه چند روزی بود از چشم درد داشتم میمردم و به ناچار برای عصر وقت پزشک گرفتم...
بعد از تماشای فوتبال نه چندان جذاب رفتم دکتر ...
معاینه انجام شد و حاکی از خبر خوبی برای من بود... اما نه برای جیبم...

عینکی شدیم رفت...

رفتم عینک بگیرم... جدایی از قیمت های بالای عینک هیچ کدوم مورد سلیقه بنده واقع نشد...
پس اومدم خون
فاصله این آپارتمان مبله اهواز در کیانپارس تا مرکز شهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است . متراژ این منزل مبله اهواز در حدود ۸۰ متر است . این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب های این منزل مبله در اهواز یک تخت خواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رخت خواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد. از دیگر امکانات این منزل مبله دو خوابه در اهواز می توان به تلویزیون ، ماهواره ، مبلمان ، اجاق گاز ، یخ
 ساختمان مدرسه فدک 

مدرسه فدک دارای دو طبقه میباشد طبقه اول داری نماز خانه ، اتاق مشاور، دفتر معلمان ، دفتر مدیر و در وسط مدرسه یک باغچه برای رشته های مدیریت موجود میباشد  و چند کلاس در دو طرف راه پله وجود داره که وارد طبقه دوم میشوید در طبقه دوم حدود ده کلاس است و کارگاه کامپیوتر ، در هر کلاس حدود دو تا سه پنجره وجود دارد .
در ساختمان پشتی مدرسه کارگاه خیاطی و کامپیوتر وجود دارد و یک زیر زمین که در ان وسایل مثل میز صندلی ها قدیمی مدرسه نگهدا
از ایبولا تا سارس تا همین کرونا همگی منشا یکسانی داشتند، خفاش !
در بدن خفاش‌ها حدود ۶۰ ویروس بیمارزا کشف شده، بقولی خفاش‌ها صندوقی پرنده از ویروس‌ها هستند ! اما چرا خودشون هیچی‌شون نمیشه؟ بخاطر دمای بالای بدن حدود ۴۷ درجه، در نتیجه دستگاه ایمنی قوی‌تر ... بطور کل در پستانداران دمای بدن وقتی بالا میره، سیستم ایمنی بدن تقویت میشه، برای همین هم هست که میگن ورزش کنید، چون هنگام ورزش دمای بدن بالا میره و سیستم ایمنی قوی‌تر میشه ...!
تبدیل به چیزی شده ام که تا بحال نبوده ام، یا اگر بوده ام تا این حد نبوده ام... به این شدت، به این جدیت، به این اطمینان.
قبل از ساعت ۴ صبح از خواب بیدار میشم مطالعه میکنم و برای کلاسم جزوه و پاورپوینت آماده میکنم. قهوه یا دمنوش اماده میکنم و وقتی حدود ۵:۳۰ بزرگه بیدار میشه فنجون گرم رو توی دستهای همیشه گرمش میزارم. فندق خوابالود روبغل میگرم و میبرم و صندلی عقب ماشین میخوابونم و پتوی آبیش رو میندازم روی تن کوچیک و دوست داشتنیش. حدود ۶:۱۵ از خونه میز
چاپ ۹۰ هزار قطعه کارت شناسایی حج تمتع سال ۹۸

مدیر عامل جدید چاپخانه بانک ملی از تولید

۹۰ هزارقطعه کارت شناسایی حج تمتع سال ۹۸ خبر داد.

ایران حج: حمید شهرابی فراهانی مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران
در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا از تولید
حدود ۹۰ هزار قطعه کارت شناسایی حج تمتع سال ۱۳۹۸ خبر داد.

(اخبار فرهنگی، تازه ترین اخبار حج، آخرین اخبار حج ۹۸، خرید و فروش فیش حج)

شهرابی در این باره گفت: شرکت چاپ و نشر بان
آزمون سراسری که هر سال ذهن حدود یک میلیون جوان ایرانی را به خود مشغول می‌کند در هر دهه ساز خاصی کوک می‌کند. حدود دهه هفتاد بود که سیر به سمت کنکور انسانی به شدت زیاد بود. دهه هشتاد نیز همه به امید مهندس شدن به سمت کنکور ریاضی برنامه ریزی کردن و امروزه فارغ التحصیل زیادی در رشته های مهندسی داریم. اما در دهه نود ورق به سمت کنکور تجربی برگشت. در این چند سال اخیر نیز رشته پرستاری با توجه به امنیت شغلی که ایجاد می‌کند توجه بسیاری را به کنکور سراسری
دیروز شاخص کل بعد از ورود به محدوده مقاومتی، با افزایش عرضه ها روبرو شد و در نهایت شاهد افت حدود 4200 واحدی در شاخص کل بودیم. نکته قابل توجه در معاملات دیروز این بود که با وجود افزایش عرضه ها، همچنان شاهد ورود نقدینگی در بازار بودیم. حضور قدرتمند افراد حقیقی در سمت تقاضا، اجازه اصلاح عمیق بازار را تا به امروز نداده است. دیروز نیز با وجود عرضه های سنگین، افراد حقیقی با حجم بالا، مشغول خرید سهام در قیمت های منفی بودند و دائم صف های فروش را جمع میک
حدود ١٣٠هزار ق م: ٢٠٠هزار نفر
حدود ١٠هزار ق م: ٣میلیون نفر
حدود ٦٥٠٠ ق م: ١٠میلیون نفر
حدود ٢٠٠٠ ق م: ٥٠میلیون نفر
حدود ١ م: ٢٠٠میلیون نفر
١٨٠٤ م: ١میلیارد نفر
١٩٢٧ م: ٢میلیارد نفر
١٩٥٩ م: ٣میلیارد نفر
١٩٧٤ م: ٤میلیارد نفر
١٩٨٧ م: ٥میلیارد نفر
١٩٩٩ م: ٦میلیارد نفر
٢٠١٢ م: ٧میلیارد نفر
برگرفته از سایت www.worldatlas.com 
تولید و صادرات نفت ایران عملا از حدود یکصد سال پیش با راه اندازی پالایشگاه ابادان اغاز گردید و به تدریج(به جز دوره ای کوتاه در جریان جنگ جهانی دوم و ملی شدن صنعت نفت)افزایش یافت.تولید نفت ایران در سال 1933 به 180 هزار بشکه در روز و در سال 1937 به روزانه 260 هزار بشکه رسیده بود.لیکن به دلیل اغاز جنگ جهانی دوم این میزان تا 160 هزار بشکه در روز کاهش یافت.با اغاز کار کنسرسیوم،در تولید نفت روندی فزاینده اغاز گردید به طوری که نولید از 250 هزار بشکه در روز در سا
اجاره سوئیت یک روزه اهواز گلستان :
فاصله این آپارتمان مبله در اهواز تا مرکز شهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است .
متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 100 متر است .
این آپارتمان مبله در اهواز دارای سه اتاق خواب می باشد.
در دو اتاق خواب این منزل مبله در اهواز یک تخت خواب دو نفره و در اتاق سوم دو تخت خواب یک نفره قرار دارد.

اجاره سوئیت یک روزه اهواز 
آپارتمان مبله در اهواز 
عرضه اولیه نماد کویر

امروز 240 میلیون سهم شرکت سپید فراب کویر (نماد کویر) در بازه قیمتی 6000 تا 6250 ریال در بورس تهران عرضه خواهد شد.
==============================با توجه به عرضه اولیه قبلی و مشارکت حدود 818 هزار کد حقیقی و حقوقی ، انتظار داریم امروز به هر کد حدود 290 سهم معادل 180 هزار تومان #کویر تخصیص داده شود.البته برخی پیش بینی ها از افزایش تعداد کدهای مایل به شرکت در عرضه اولیه به 1 میلیون کد اشاره دارد (که در اینصورت میزان سهام تخصیص یافته کاهش خواهد داشت)
رقم طلب سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و دستیارانش از این باشگاه مشخص شد.
برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته راهی کشورش شد تا تعطیلات خود را در کنار خانواده سپری کند، این در حالی است که او از پرسپولیس طلبکار است و برای ادامه همکاری با این باشگاه خواستار تسویه حساب کامل شده است.برانکو که چند وقت پیش حدود ۵۰۰ هزار یورو از مسئولان باشگاه گرفته بود، خواهان این شده تا با او و دستیارانش تسویه حساب شود تا آنها کار خود را در پرسپولی
کانسپت کوپرا تاواسکان
کوپرا به عنوان برند پرفورمنس جدید شرکت سئات محسوب می‌شود که تاکنون توانسته است دو خودرو شاسی بلند اسپرت آتکا و شاسی بلند اسپرت پلاگین هیبریدی فورمنتور را معرفی کند. این شرکت یک مدل تمام الکتریکی را با نام کانسپت شاسی بلند تاواسکان در فرانکفورت به معرض نمایش درآورده است. این خودرو از اواسط سال 2020 با قیمت حدود 60 هزار پوند به بازار عرضه می‌شود که به لطف دو موتور الکتریکی خود می‌تواند با یک بار شارژر شدن حدود 449 کیلومتر
در حدود ۵۱ کهکشان در گروه محلی وجود دارد. در ابرخوشهٔ محلی ما در حدود ۱۰۰٬۰۰۰ کهکشان وجود دارد و در جهان قابل مشاهده برای ما در حدود دو هزار میلیارد کهکشان وجود دارد.
هیچ نامگذاری جهانی مورد توافق همگان برای کهکشان‌ها وجود ندارد، چرا که بیشتر آنها پیش از اینکه مشخص شود آیا یک کهکشان است یا پیکرهای دیگر آسمانی، فهرست بندی شده‌اند. بیشتر آنها با مختصات آسمانی خود همراه با نام پروژه شناسایی می‌شوند، مانند (HUDF, SDSS, 3C, CFHQS, NGC/IC و غیره).
باغ کهکشا
امروز قصد معرفی نکاتی جالب در مورد انواع گوسنفدان را داریم که می تواند برای شما جذاب باشد .

در حدود یک میلیارد راس گوسفند از حدود 900 نژاد گوناگون در سراسر دنیا وجود دارد.
گوسفندان موجوداتی اجتماعی هستند و برای خود دوستانی انتخاب می کنند.
گوسفندان یکی از مهم ترین حیوانات در ادیان مختلف شناخته می شود و شغل چوپانی در بین پیامبران رایج ترین شغل بوده است.
در سال 2009 سال یک گوسفند به قیمت بیش از 300 هزار دلار در استکاتلند فروخته شده است
گوسفند دارای ح
سوئیت مبله اهواز درزیتون کارمندی (خیابان اصلی زیتون) قرار دارد. فاصله این آپارتمان مبله دراهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است . متراژ این منزل مبله اهواز در حدود ۸۰ متر است . این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب های این منزل مبله دراهواز یک تختخواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد. از دیگر امکانات این منزل مبله دوخوابه دراهواز می تو
اتریش با نام رسمی جمهوری اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. پایتخت آن وین است.در سال ۲۰۱۰ حدود ۴۰۰٬۰۰۰ تا ۵۰۰٬۰۰۰ مسلمان در اتریش تخمین زده می‌شود، که
در حدود ۶٪ از کل جمعیت اتریش است. اکثر مسلمانان در طول دههٔ ۱۹۶۰ به
عنوان کارگران مهاجر از ترکیه، بوسنی و هرزگوین همچنین جوامع عربی و پاکستان به اتریش وارد شده‌اند.[۱] اسلام از سال ۱۹۱۲ یکی از دین‌های رسمی اتریش بوده‌است. قانون اسلام، توسط امپراتور فرانتس یوزف یکم و پس از الحاق بوسنی و
من براساس سن بلوغ پسران و دختران و همچنین سن یائسگی در زنان و کمی محاسبه به فرمول زیر برای سنی که طبیعت برای ازدواج مردان و زنان مناسب میدونه رسیدم:

سن پسر=1.1*(سن دختر)+4
میخواستم ریز محاسباتم رو اینجا بنویسم که دیدم شاید حوصله خواننده سر بره و فقط فرمول نهایی رو نوشتم.
براساس این فرمول طبیعت برای یک دختر:
18 ساله پسر حدودا 23.8 ساله رو مناسب میدونه
20 ساله پسر حدودا 26 ساله رو مناسب میدونه
25 ساله پسر حدودا 31.5 ساله رو مناسب میدونه
30 ساله پسر حدودا 37
طبیعتاً یک عقد کرده فقط میتواند حدود 45 ساعت پس از عقدش وارد وبلاگش شود و میمنت و مبارکی عقدش با جان جانان را به رشته تحریر در آورد. بله. 45 ساعت پیش، یعنی حدود 7 عصر پریروز، چهارشنبه، 13 شهریور 1398 پس جریان مقدس صیغه مقدس نکاح بنده - این را اعلان می دارم که - با جان جانان، همراهِ هم‌راه و فائزه‌ی زندگی، عشقم را به تبرک ایام سید الشهدا سالار شهیدان در دفتر الهی و البته دفتر محضر ازدواج حاج آقای عزیز محمد باقر بشارتی ثبت کردم.
سید الشهدا زیر دین کسی
در پایتخت باشکوه فرانسه، شهر پاریس، کلیسای تاریخی و زیبا به نام کلیسای نوتردام وجود دارد. کلیسای نوتردام از معروف ترین و بزرگ ترین کلیسای های پاریس بوده و بعد از برج ایفل و موزه لوور، پر بازدید ترین جاذبه گردشگری این شهر توریستی محسوب می شود. اگر قصد سفر به فرانسه و بازدید از کلیسای نوتردام پاریس را دارید، پیشنهاد می کنیم دقایقی را با لحظه آخر همراهی کرده و به مطالعه این مقاله بپردازید.

معرفی کلیسا
کلیسای جامع نوتردام پاریس (به فرانسوی
گفته شده است که یادگیری یا یادگیری عادی حدود 21 روز طول می کشد. این واقعاً خبر خوبی برای بازاریابانی است که می خواهند به سرعت عادات بازاریابی آنلاین را به سرعت به دست آورند و از هرگونه عادت بدی که ممکن است به دست آورند ، کنار بگذارند. در اینجا 3 مرحله برای کمک …The post از عادت های بد در بازاریابی اینترنتی خودداری کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2YP81ha
مشاهده مطلب در کانال
در دو اتاق خواب این منزل مبله در اهواز یک تخت خواب دو نفره و در اتاق سوم دو تخت خواب یک نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رخت خواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد.
اجاره منزل روزانه اهواز در گلستان با امکانات زیر :
تلویزیون ، ماهواره ، مبلمان ،
سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران که از آن تحت عنوان کدال یاد می‌کنند سامانه‌ای است که به همین منظور تعریف شده است و تمامی سرمایه‌گذاران پس از سایت بورس اوراق بهادار به دفعات بسیار به آن مراجعه می‌نمایند.

پس از تصویب قانون راه‌اندازی قانون بورس اوراق بهادار در سال ۱۳۴۶ به تدریج و طی چند سال پیش از انقلاب اسلامی حدود ۱۰ شرکت در بورس درج نماد و مورد معامله قرار گرفتند.
با وقوع انقلاب اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی در حدود ۱۲ سال بورس تهران تعطیل
اجاره سوئیت یک روزه اهواز گلستان :

اجاره سوئیت یک روزه اهواز 
آپارتمان مبله در اهواز 
برای رزرو واحد باشماره 09199797633 , 02188195105 تماس بگیرید
باشگاه خبرنگاران: در لایحه بودجه سال آینده مبلغ عیدی کارکنان حدود یک میلیون و 200 هزار تومان و افزایش حقوق آن ها به طور متوسط 15 درصد تعیین شده است.
دولت لایحه بودجه سال آینده را نیمه آذرماه به مجلس می برد و بر این اساس چندی پیش بخشنامه مربوط به پیش بینی بودجه را به دستگاه ها ابلاغ کرد. به تازگی نیز ضوابط مالی تنظیم لایحه بودجه اعلام شده است. 
بر این اساس مبلغ پاداش پایان سال (عیدی) در بودجه سال آینده حدود یک میلیون و 200 هزار تومان پیش بینی شده است.
 آپارتمان مبله اهوازدر کیانپارس قرار دارد. فاصله این آپارتمان مبله دراهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است . متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 120متر است . این آپارتمان مبله در اهواز دارای سه اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب های این منزل مبله دراهواز یک تختخواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد. از دیگر امکانات این منزل مبله دوخوابه دراهواز می توان به تلویزیون،ماهوا
شارژر قابل حمل 18 واتی USB-C PD با قیمت مناسبشارژ آخرین تلفن های هواوی با سرعت خوب - Mate 20 Pro صفر تا 50٪ در 40 دقیقهطی 5 ساعت با Huawei SuperCharger شارژ می شود.با هر شارژر دیواری USB-C PD در حدود 3.5 ساعت شارژ می شودپشتیبانی سریع شارژ 3.0گزینه شارژ با درگاه میکرو USBگزینه شارژ با کابل Apple Lightningهمچنین می توانید دستگاههای کم مصرف مثل ساعتهای هوشمند و هدست بلوتوث را شارژ کنیدمنفی
وزن 8.29 اونس کمی در سمت بالاتر استبهترین پاوربانک با ظرفیت متوسط ​​برای Huawei P30 Pro، Mate 20 Pro، P20 P
این سوئیت مبله اهوازدر کیانپارس قرار دارد. فاصله این آپارتمان مبله دراهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است . متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 120متر است . این آپارتمان مبله در اهواز دارای سه اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب های این منزل مبله دراهواز یک تختخواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد. از دیگر امکانات این منزل مبله دوخوابه دراهواز می توان به تلویزیون،ماهوار
به یه نتیجه ی خیلی مهم رسیدم.هر چی بیشتر درس می خونم و تلاشم رو برای پزشکی بالا می برم،شادتر و سر حال تر و پر امید ترم.با خودم می گم:«امیلی اگه پارسال قبول نشدی اشکال نداره.یه سال پشت کنکور موندن کلی تجربه بهت یاد داد.کلی چیز فهمیدی و یاد گرفتی.امسال رو بچسب.این حدود یک ماه باقی مونده تا کنکور رو بچسب.توی همین یه ماه می تونی نتیجه رو تغییر بدی.می تونی به پزشکی برسی.می تونی.می تونی به نتیجه ی دلخواهت برسی.تو می تونی.می توووووونی.مطمئن باش.»
بله می
پریروز کتاب "انسان خردمند" رو تموم کردم. علی رغم یه سری ایرادِ خیلی کوچیک، بی نظیر بود. بی نظیرِ بی نظیر. چقدر اطلاعاتِ جالب و بزرگ!
آخرین عنوان از کتابامو شروع کردم دیروز، "ژان کریستف". 4 جلده و حدود 2000 صفحه. احتمالا 10-12 روز طول میکشه. بعدش بی کتاب میشم و چیزی واسه خوندن ندارم. در آستانه ی مسافرتِ شمال بی کتاب میشم. 3 هزار کیلومترِ راهو چیکار کنم؟ اونجا که رسیدیم وقتای بیکاری چیکار کنم؟ بعدش چی؟
32 عنوان کتاب تو لیست خریدمن. قیمتیشون میشه حدود 1 میل
پریروز کتاب "انسان خردمند" رو تموم کردم. علی رغم یه سری ایرادِ خیلی کوچیک، بی نظیر بود. بی نظیرِ بی نظیر. چقدر اطلاعاتِ جالب و بزرگ!
آخرین عنوان از کتابامو شروع کردم دیروز، "ژان کریستف". 4 جلده و حدود 2000 صفحه. احتمالا 10-12 روز طول میکشه. بعدش بی کتاب میشم و چیزی واسه خوندن ندارم. در آستانه ی مسافرتِ شمال بی کتاب میشم. 3 هزار کیلومترِ راهو چیکار کنم؟ اونجا که رسیدیم وقتای بیکاری چیکار کنم؟ بعدش چی؟
32 عنوان کتاب تو لیست خریدمن. قیمتیشون میشه حدود 1 میل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها